ورود / ثبت نام
بروکلین نتس – بوستون سلتیکس (مرحله اول پلی آف 2021)
کد 1181

بروکلین نتس – بوستون سلتیکس (مرحله اول پلی آف 2021)

خلاصه داستان :

جذاب ترین مسابقه ی راند اول پلی آف NBA در بارکلیز سنتر و میان دو تیم بروکلین نتس و بوستون سلتیکس انجام خواهد شد. نتس (13-24) در هفته های اخیر بسیار خوب بازی کرده و طی آخرین مسابقه با حساب 132 به 114 موفق به شکست هیوستون راکتس شد. نتس درحالی برای بیستمین بار به […]

ادامه متن
 • 13
  مناسب برای افراد 13 سال به بالا
 • زمان انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۰
 • 295 مشاهده
 • ژانر : مسابقات
 • محصول : آمریکا - 2021
 • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
 • گزارش خرابی قسمت ها

جذاب ترین مسابقه ی راند اول پلی آف NBA در بارکلیز سنتر و میان دو تیم بروکلین نتس و بوستون سلتیکس انجام خواهد شد. نتس (13-24) در هفته های اخیر بسیار خوب بازی کرده و طی آخرین مسابقه با حساب 132 به 114 موفق به شکست هیوستون راکتس شد. نتس درحالی برای بیستمین بار به عنوان میزبان به میدان می رود که در بازی های خانگی تنها شش شکست را تجربه کرده است.
سلتیکس که رکورد نه چندان دلچسب (17-19) را در اختیار دارد فصل را کم قدرت شروع کرد اما هفته به هفته بهتر شد و پس از پیروزی 132 به 125 مقابل تورنتو رپترز با روحیه ی حاصل از کسب چهار برد متوالی آماده ی حضور در این مسابقه شده است.

 • بازی اول به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های بسکتبال NBA و پلی آف، بروکلین نتس میزبان بوستون سلتیکس بود. در پایان یک جدال دیدنی این بروکلین بود که توانست با نتیجه 104-93 پیروز شود. بازی در ابتدا با نمایش درخشان جیسون تیتم و بوستون سلتیکس آغاز شد اما رفته رفته ستارگان پرشمار بروکلین تفاوت را رقم زدند. در این میان شاهد نمایش درخشان کوین دورانت و کایری اروینگ بودیم. در نهایت پس از یک بازی دیدنی، کامبک بروکلین تکمیل شد و آنها موفق به کسب یک برد مهم شدند.

 • بازی دوم به صورت کامل

  اشتراک

  در سرتاسر این بازی بروکلین تیم برتر میدان بود و موفق شد با حساب 130-108 پیروز شود. کوین دورانت با بیست و شش امتیاز بیشترین امتیاز میان هم تیمی هایش را آورد. با این برد سری 2-0 به سود نتس شد.

 • بازی سوم به صورت کامل

  اشتراک

  در دو بازی قبل بوستون شکست خورده بود و در پی استفاده از مزیت بازی خانگی خود برای بازگشت به این سری بود. در پایان بوستون از فرصت خود استفاده کرد و توانست با حساب 125-119 پیروز شود. جیسون تیتم در این بازی 50 امتیاز آورد و با رقم زدن شبی خاطره انگیز برای هواداران بوستون، عامل اصلی برد تیمش بود. در میان ستارگان پرشمار نتس نیز جیمز هاردن و کوین دورانت به ترتیب 41 و 39 آوردند اما حریف سلتیکس نشدند.

 • بازی چهارم به صورت کامل

  اشتراک

  در چهارمین دیدار سری، تیم بروکلین نتس میزبان خود را با نتیجه 141-126 شکست داد. کوین دورانت 42 امتیاز، کایری اروینگ 39 امتیاز و 11 ریباند و جیمز هاردن 23 امتیاز و 18 پاس گل برای بروکلین داشتند. 141 امتیازی که بروکلین کسب کرد، بیشترین امتیاز کسب شده در تاریخ این فرنچایز در مرحله پلی‌آف است.

 • بازی پنجم به صورت کامل

  اشتراک

  در بازی پنجم از تقابل های دو تیم، بروکلین نتس با نتیجه 123-109 مقابل بوسون سلتیکس به برتری رسید. با این نتیجه، نتس موفق شد به چهارمین برد خود دست پیدا کند و این سری با نتیجه 4-1 به سود این تیم خاتمه یافت. در این بازی جیمز هاردن با کسب 34 امتیاز، ده ریباند و ده پاس منجربه گل تریپل دبل کرد و سهم ویژه ای در پیروزی تیمش داشت. در تیم بوستون نیز جیسون تیتم مثل همیشه درخشان ظاهر شد و 32 امتیاز آورد اما نتوانست جلوی ستارگان بروکلین را بگیرد.

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری

متاسفانه با مشکل سروری روبرو شدیم و در حال برطرف کردن آن هستیم. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم. کد تخفیف 20درصدی؛ autumn