ورود / ثبت نام
فینال ان بی ای 2013 ؛ میامی هیت و سن آنتونیو اسپرز
کد 1752

فینال ان بی ای 2013 ؛ میامی هیت و سن آنتونیو اسپرز

خلاصه داستان :

فینال بسکتبال ان بی ای 2013 NBA فینال ان بی ای 2013 بین قهرمان کنفرانس شرق، میامی هیت و قهرمان کنفرانس غرب، سن آنتونیو اسپرز برگزار شد. میامی با ستارگانی همچون لبران جیمز، دوین وید، کریس باش و سن آنتونیو با تکیه بر بازیکنانی مانند تیم دانکن، مانو جینوبلی و تونی پارکر به فینال رسیده […]

ادامه متن
  • 13
    مناسب برای افراد 13 سال به بالا
  • زمان انتشار : ۷ تیر ۱۴۰۰
  • 49 مشاهده
  • ژانر : مسابقات
  • محصول : آمریکا - 2013
  • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
  • گزارش خرابی قسمت ها

فینال بسکتبال ان بی ای 2013 NBA

فینال ان بی ای 2013 بین قهرمان کنفرانس شرق، میامی هیت و قهرمان کنفرانس غرب، سن آنتونیو اسپرز برگزار شد. میامی با ستارگانی همچون لبران جیمز، دوین وید، کریس باش و سن آنتونیو با تکیه بر بازیکنانی مانند تیم دانکن، مانو جینوبلی و تونی پارکر به فینال رسیده بودند.

بدون شک سری فینال بسکتبال 2013 یکی از زیباترین سری های تاریخ فینال NBA محسوب می شود.

هیت و اسپرز

مدافع عنوان قهرمانی، میامی هیت توانست در یک سری هفتایی و جذاب تیم قدرتمند سن آنتونیو اسپرز را شکست دهد و به ششمین تیمی در تاریخ ان بی ای تبدیل شود که تا سال 2013 توانسته از عنوان قهرمانی خود دفاع کند. میامی در حالی موفق به انجام این امر شد که تا بازی پنجم سری 3-2 از حریفش عقب بود اما در دو بازی پایانی و با استفاده از غفلت حریف و نمایش درخشان خود توانست به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

نکته جالب توجه در این سری این بود که چهار بازیکن که سابقه کسب عنوان ام وی پی در ان بی ای را داشتند، در این فینال حضور داشتند. لبران جیمز و دوین وید از میامی و تیم دانکن و تونی پارکر از سن آنتونیو. هم چنین تیم دانکن به چهارمین بازیکن تاریخ ان بی ای تبدیل شد که توانست در سه دهه مختلف در فینال ان بی ای حضور داشته باشد.

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری