یانیس: ماجراجویی شگفت انگیز 2024
یانیس: ماجراجویی شگفت انگیز 2024
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

یانیس: ماجراجویی شگفت انگیز 2024

IMDB
8.5 از 10
100% پسندیدن
  • 18
    بالای 18 سال
  • کارگردان :

    کریستن لپاس

  • تعداد بازدید :

    290 بار

داستان2024 Giannis: The Marvelous Journey

یانیس ماجراجویی شگفت انگیز پرتره ای صمیمی از یک فوق ستاره جهانی و یکی از بهترین بازیکنان ان بی ای است. اون موفق به کسب دو جایزه با ارزش ترین بازیکن ان بی ای شده است.

یانیس در سال 2021 میلواکی باکس را به قهرمانی این لیگ رساند اما مسیر او از دنیایی به دور از مرکز توجه آغاز شد. در خیابان های آتن، جایی که در کنار سه برادرش، توسط والدینی که در جستجوی زندگی بهتر از نیجریه مهاجرت کرده بودند، در حاشیه جامعه بزرگ شد.

همانطور که مستند روایت می کند، یک روز در یک کافی نت، یانیس جوان مجذوب تصاویر ستاره های ان بی ای شد و کمی بعد توپ بسکتبال را برداشت. از آنجا ماجراجویی حماسی آغاز شد که در بخش هایی الهام‌بخش، دلخراش و پیروزمند بود و در نهایت او را به خانه‌ی پذیرفته‌شده‌اش در میلواکی فرود آورد.

میلواکی، جایی که او به‌عنوان «فریک یونانی» ظاهر شد، فوق‌ستاره‌ای که از محدودیت‌های مرسوم فراتر رفت و بسکتبال را با توانایی های خود متحول کرد.

یانیس: ماجراجویی شگفت انگیز شامل مصاحبه هایی با یانیس آنتتوکومپو و کل خانواده اش، از جمله مادرش ورونیکا آنتتوکومپو، برادرانش تاناسیس، کوستاس، و الکس آنتتوکومپو و نامزدش ماریا ریدلسپریگر و همچنین چهره های سرشناس بسکتبال، جیسون کید، کریس هولدنی، کریس هولدن، اسمیت، وین بیکر، ارنی جانسون است.

این اولین باری است که این خانواده در سفر جمعی خود، ار مساِئل شخصی خود، پرده برمی دارند.

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!