یو اف سی 293
یو اف سی 293
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

یو اف سی 293

IMDB
7 از 10
100% پسندیدن
  • 18
    بالای 18 سال
  • تعداد بازدید :

    357 بار

یو اف سی 293 UFC

یو اف سی 293 بین اسرائیل آدسانیا و شان استریکلند یک رویداد هنرهای رزمی ترکیبی است که توسط مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی یا یواف‌سی در 10 سپتامبر 2023 / یکشنبه 19 شهریور 1402 در ورزشگاه بانک قدوس در سیدنی، نیو ساوت ولز، استرالیا برگزار می شود.

آدسانیا که با نام «آخرین استایل‌بندر» شناخته می‌شود، در سنین جوانی وارد هنرهای رزمی شد و با قدرت در صحنه بزرگ غریبه نیست. آدسانیا که یک رزمی کار حیله گر بود و در عرصه های بوکس و کیک بوکسینگ عناوین کسب کرد.

مطمئناً، کامارو عثمان، قهرمان سابق سبک وزن یو اف سی، توانست تا حد زیادی بر استریکلند مسلط شود تا یک برد را با تصمیم گیری بدست آورد. اما به غیر از آن، استریکلند از زمانی که وارد صحنه UFC شد، بسیار محکم ظاهر شده است.

اگرچه از زمان بازگشت استریکلند به این دسته وزنی دیگر نیازی به دیدن دفاع ضربتی زیادی از سوی استریکلند نبوده، اما این مرد 32 ساله آمریکایی همیشه عملکرد شایسته ای داشته است.

آدسانیا نیز جدا از یادگیری نحوه مبارزه بهتر با چارچوب خود، همیشه حضوری پررنگ در کلینچ داشته است. آدسانیا با تطبیق تجربه کیک بوکسینگ خود در هنرهای رزمی مختلط، عملکرد شگفت‌انگیزی را در شش ضلعی با حریف خود نشان داده پس یک مبارزه دیدنی را شاهد خواهیم بود…

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!