ورود / ثبت نام
فینیکس سانز – دنور ناگتس (مرحله دوم پلی آف 2021)
کد 1398

فینیکس سانز – دنور ناگتس (مرحله دوم پلی آف 2021)

خلاصه داستان :

در اولین بازی مرحله‌ی نیمه نهایی کنفرانس غرب، فینیکس سانز میزبان دنور ناگتس خواهد بود. ناگتس در دور اول پلی آف با برتری 4-2 از سد تریل‌بلیزرز گذشت تا دیمن لیلارد و یارانش خیلی زود با پلی آف خداحافظی کنند. شاگردان مانتی ویلیامز هم شرایط مشابهی را داشتند، با این تفاوت که آن ها برای […]

ادامه متن
 • 13
  مناسب برای افراد 13 سال به بالا
 • زمان انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
 • 282 مشاهده
 • ژانر : مسابقات
 • محصول : آمریکا - 2021
 • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
 • گزارش خرابی قسمت ها

در اولین بازی مرحله‌ی نیمه نهایی کنفرانس غرب، فینیکس سانز میزبان دنور ناگتس خواهد بود. ناگتس در دور اول پلی آف با برتری 4-2 از سد تریل‌بلیزرز گذشت تا دیمن لیلارد و یارانش خیلی زود با پلی آف خداحافظی کنند. شاگردان مانتی ویلیامز هم شرایط مشابهی را داشتند، با این تفاوت که آن ها برای رسیدن به این مرحله، از سد مدافع عنوان قهرمانی یعنی لس آنجلس لیکرز گذشتند. سری که که کمتر کسی شانسی برای صعود آن ها قائل بود اما با مصدومیت آنتونی دیویس ستاره لیکرز و درخشش دوین بوکر معادلات تغییر کرد تا فینیکس سانر همچنان به ماجراجویی خود ادامه دهد.

 • بازی اول به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های فینیکس سانز و دنور ناگتس به مصاف هم رفتند که تیم میزبان با نتیجه 122 بر 105 دنور ناگتس را مغلوب کرد. در این بازی 4 بازیکن فینیکس، بیش از 20 امتیاز کسب کردند. میکال بریجز 23 امتیاز، دی‌آندری آیتون 20 و 10 ریباند، دوین بروکر 21 امتیاز و کریس پال 21 امتیاز و 11 پاس گل کسب کردند.

 • بازی دوم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های فینیکس سانز و دنور ناگتس به مصاف هم رفتند که تیم میزبان با نتیجه 123 بر 98 دنور ناگتس را مغلوب کرد. در این بازی کریس پال با کسب 17 امتیاز، 15 پاس گل و 5 ریباند بهترین بازیکن تیمش بود.

 • بازی سوم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های فینکیس سانز و دنور ناگتس با هم دیدار کردند که در پایان این دیدار با حساب 116-102 به سود سانز پایان یافت. با احتساب این برد، تعداد بردهای سانز در این سری به 3 رسید و اکنون سری 3-0 به سود این تیم است و دوین بوکر و یارانش فقط به یک برد تا صعود به فینال کنفرانس غرب فاصله دارند.

 • بازی چهارم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های دنور ناگتس و فینیکس سانز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با برتری 125-118 فینیکس پایان یافت. با این برد، سری 4-0 به سود سانز شد و دنور جارو شد. کریس پال در این بازی با کسب 37 امتیاز بهترین بازیکن تیمش بود و سانز را در این برد بزرگ رهبری کرد. دوین بوکر نیز 34 امتیاز آورد و شب خوبی داشت. در تیم دنور ویل بارتون 25 امتیاز آورد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود. فینیکس اکنون به فینال کنفرانس غرب راه یافته و باید منتظر نتیجه دیدار یوتا جاز و لس آنجلس کلیپرز باشد.

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری

متاسفانه با مشکل سروری روبرو شدیم و در حال برطرف کردن آن هستیم. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم. کد تخفیف 20درصدی؛ autumn