ورود / ثبت نام
فیلادلفیا سونتی سیکسرز – آتلانتا هاکس (مرحله دوم پلی آف 2021)
کد 1396

فیلادلفیا سونتی سیکسرز – آتلانتا هاکس (مرحله دوم پلی آف 2021)

خلاصه داستان :

سیکسرز فصل عادی را در جایگاه نخست کنفرانس شرق به پایان رساند و سپس در مرحله‌ی اول پلی آف برای عبور از واشنگتن ویزاردز با مشکلی مواجه نشد و با حساب 4 بر 1 صعود کرد. با این حال، نکته ای که باید برای فیلادلفیا مورد توجه قرار گیرد، میزان سلامتی و آمادگی بیگ من […]

ادامه متن
 • 13
  مناسب برای افراد 13 سال به بالا
 • زمان انتشار : ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
 • 307 مشاهده
 • ژانر : مسابقات
 • محصول : آمریکا - 2021
 • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
 • گزارش خرابی قسمت ها

سیکسرز فصل عادی را در جایگاه نخست کنفرانس شرق به پایان رساند و سپس در مرحله‌ی اول پلی آف برای عبور از واشنگتن ویزاردز با مشکلی مواجه نشد و با حساب 4 بر 1 صعود کرد. با این حال، نکته ای که باید برای فیلادلفیا مورد توجه قرار گیرد، میزان سلامتی و آمادگی بیگ من این تیم یعنی جوئل امبید است که در بازی چهارم دور قبل با مصدومیت از زمین خارج شد و مسابقه ی پنجم را هم از دست داد. نکته ی امیدوار کننده برای سیکسرز شرایط میزبانیست.
این مزیت زمانی بیشتر به چشم می آید که پی به درخشش خانگی سیکسرز (7-29) در طول فصل ببریم. ضمن آنکه تا اینجای کار در مراحل حذفی هم هر سه مسابقه ای که میزبان بوده را هم با برتری به پایان رسانده است.

وضعیت هاکس

هاکس فصل عادی را در جایگاه پنجم کنفرانس شرق به پایان رساند اما در مرحله اول پلی آف در مقابل نیویورک نیکس رده چهارمی بدون زحمت زیاد و با نتیجه ی1-4 صعود راحتی را تجربه کرد. صعودی که روحیه‌ی این تیم را به شدت تقویت کرده است.
اما نباید گمان کرد که نتیجه ی حاصل شده در برابر نیکسی که در قامت پدیده ظاهر شده بود بر حسب اتفاق بوده چرا که هاکس فصل را با فرم بسیار خوبی به پایان رساند و در هفت از هشت مسابقه ی آخرش طعم پیروزی را چشید. به احتمال زیاد بیشتر برنامه های آتلانتا در خط حمله با محوریت تری یانگ انجام شود. و البته که در این مسیر از حمایت امثال کلینت کاپلا، جان کالینز و باگدان باگدانوویچ نیز بهره کافی را خواهد برد.

 • بازی اول به صورت کامل

  اشتراک

  آتلانتا هاوکس و فیلادلفیا سونی سیکسیرز در اولین بازی راند دوم پلی آف NBA، به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 128 بر 124 به سود آتلانتا به پایان رسید. کوارتر اول این بازی با پیروزی 42 بر 27 آتلانتا به پایان رسید. در کوارتر دوم فاصله بیشتر شد و آتلانتا 32 بر 27 پیروز شد. در کوارتر سوم فیلادلفیا 29 بر 25 به پیروزی رسید و در کوارتر آخر نیز فیلادلفیا 41 بر 29 پیروز شد اما در نهایت 4 امتیاز کم آورد و کامبکش کامل نشد تا آتلانتا 128 بر 124 پیروز شود. جوئل امبید از آتلانتا با 39 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن میدان شد و تری یانگ نیز با 35 امتیاز دوم شد.

 • بازی دوم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های فیلادلفیا سونتی سیکسرز و آتلانتا هاکس به مصاف هم رفتند که تیم میزبان با نتیجه 118 بر 102 آتلانتا هاکس را مغلوب کرد. جوئل امبید با کسب 40 امتیاز، 13 ریباند و 2 پاس گل سهم زیادی در پیروزی تیمش داشت.

 • بازی سوم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های فیلادلفیا سونتی سیکسرز و آتلانتا هاوکس به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 127-111 به سود فیلادلفیا پایان یافت. با این برد فیلادلفیا توانست در خانه حریف پیروز شود و بازی اولی که در خانه شکست خورده بود را جبران کند و به این صورت مزیت بازی خانگی خود را پس بگیرد. اکنون سری 2-1 به سود فیلادلفیا است.

 • بازی چهارم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های آتلانتا هاوکس و فیلادلفیا سونی سیکسرز به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با نتیجه 103-100 به سود آتلانتا پایان یافت. با این برد آتلانتا موفق شد دومین برد خود را کسب کند و سری را 2-2 کند. اکنون همه چیز مساوی است و فیلادلفیا باید در خانه به دنبال کسب سومین برد باشد. زمان های پایانی این بازی فوق العاده زیبا بود و در حالی که فیلادلفیا پیش بود، نمایش خوب بازیکنان آتلانتا بازی را برگرداند و در نهایت آنها برنده شدند. 5 بازیکن آتلانتا در این بازی امتیازهایشان دو رقمی شد و در رأس آنها، تری یانگ با 25 امتیاز و هجده اسیست سهم ویژه ای در این برد مهم داشت.

 • بازی پنجم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های فیلادلفیا سونی سیکسرز و آتلانتا هاوکس به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با حساب 109-106 به سود آتلانتا پایان یافت. در طول این بازی فیلادلفیا تیم برتر میدان بود اما در کوارتر پایانی مسابقه این آتلانتا بود که با نمایش درخشانش موفق شد ورق را برگرداند و برد بزرگی در خانه حریف بدست بیاورد. با این برد، سری 3-2 به سود هاوکس‌ شد.

 • بازی ششم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های فیلادلفیا سونی سیکسرز و آتلانتا هاوکس به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 104-99 به سود فیلادلفیا پایان یافت. با این برد فیلادلفیا، سری 3-3 مساوی شد و همه چیز به بازی هفتم کشیده شد. آتلانتا که در بازی قبل شانس این را داشت که سری را در این بازی تمام کند اسیر نمایش خوب شاگردان داک ریورز شد و در نهایت مغلوب شد. توبایس هریس و سث کری در این بازی هرکدام 24 امتیاز آوردند و سهم ویژه ای در پیروزی تیمشان داشتند.

 • بازی هفتم به صورت کامل

  اشتراک

  تیم آتلانتا هاکس در بازی هفتم از مرحله نیمه نهایی کنفرانس شرق، به مصاف فیلادلفیا سونتی سیکسرز رفت و با نتیجه 103 بر 96 به پیروزی رسید تا حریف میلواکی در فینال این کنفرانس شود. تری یانگ 21 امتیاز و 10 پاس گل و جان کالینز 14 امتیاز و 16 ریباند برای آتلانتا داشتند و در مقابل جوئل امبید، ستاره کامرونی فیلا، 31 امتیاز و 11 ریباند برای تیمش کسب کرد.

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری

متاسفانه با مشکل سروری روبرو شدیم و در حال برطرف کردن آن هستیم. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم. کد تخفیف 20درصدی؛ autumn