ورود / ثبت نام
میلواکی باکس – میامی هیت (مرحله اول پلی آف 2021)
کد 1191

میلواکی باکس – میامی هیت (مرحله اول پلی آف 2021)

خلاصه داستان :

میلواکی باکس در اولین بازی دور نخست مرحله پلی آف کنفرانس شرق و در ورزشگاه فایزرو فروم میزبان میامی هیت خواهد بود. باکس (26-46) قهرمان سنترال دیویژن شد. اگرچه فصل را با شکست 118-112 برابر شیکاگو بولز و کسب سه شکست از پنج مسابقه ی آخر خود به پایان رساند ولی به عنوان یکی از […]

ادامه متن
 • 13
  مناسب برای افراد 13 سال به بالا
 • زمان انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۰
 • 317 مشاهده
 • ژانر : مسابقات
 • محصول : آمریکا - 2021
 • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
 • گزارش خرابی قسمت ها

میلواکی باکس در اولین بازی دور نخست مرحله پلی آف کنفرانس شرق و در ورزشگاه فایزرو فروم میزبان میامی هیت خواهد بود. باکس (26-46) قهرمان سنترال دیویژن شد. اگرچه فصل را با شکست 118-112 برابر شیکاگو بولز و کسب سه شکست از پنج مسابقه ی آخر خود به پایان رساند ولی به عنوان یکی از تیم های برتر کنفرانس شرق مطرح شد. بزرگترین نقطه قوت بازیکنان میلواکی در این فصل قدرت اسکورینگ آن ها بود، جاییکه در هر بازی 120.1 امتیاز به دست آوردند. در حقیقت میلواکی هفت بازیکن با میانگین حداقل 10 امتیاز داشت، که از این بین باید به یانیس آنته توکومپو و کریس میدلتون اشاره کرد که بیش از 20 امتیاز در هر بازی را کسب کردند.
اما هیت (32-40 در فصل عادی) به اندازه باکس مسلط نبود، اما توانست فصل را با هشت برد بیشتر از متوسط 0.500 به پایان برساند و احتمال می رود که با یک تیم پیچیده در پلی آف مواجه باشیم. جیمی باتلر و بم آدبایو به عنوان ستاره های اصلی هیت مطرح هستند. یکی از مواردی که باید در این تیم بهبود یابد بازی تهاجمی اش است، با وجود کسب 108.1 امتیاز در هر سابقه و داشتن حداقل هشت بازیکن 10 امتیازی، هیت به عنوان ششمین تیم کم امتیاز NBA شناخته می شود. میامی خارج از خانه 19 برد در برابر 17 شکست را ثبت کرده که نشان از تیمی نچندان قدرتمند در زمین حریف دارد.

 • بازی اول به صورت کامل

  اشتراک

  در سرتاسر این بازی شاهد نمایش هایی دیدنی بودیم. بازی با درخشش دانکن رابینسن و هیت شروع شد اما به واسطه بازی خوب کریس میدلتون و هالیدی میلواکی به بازی برگشت. درحالی که هشت ثانیه به پایان بازی زمان مانده بود، جیمی باتلر با بازر خود کار را به تساوی کشاند و بازی به وقت اضافه رفت. در وقت اضافه میلواکی کار را بهتر آغاز کرد اما باز هم میامی با پرتاب سه امتیازی دیدنی گوران دراگیچ کار را به نتیجه تساوی کشاند. در نهایت در حالی که چیزی به اتمام زمان بازی باقی نمانده بود، جامپ شات تماشایی کریس میدلتون، میلواکی را پیش انداخت و در 0.5 ثانیه میامی نتوانست کاری انجام دهد و بازی با برتری 109-107 میلواکی پایان یافت.

 • بازی دوم به صورت کامل

  اشتراک

  تیم میلواکی باکس در دومین بازی خانگی خود اصلا به میامی هیت اجازه خودنمایی نداد و با نمایش درخشان خود در کوارتر اول و البته ضعف میامی در فاز تهاجمی، کار هیت در بازی دوم را یکسره کرد. این بازی در نهایت با حساب 132-98 به سود باکس پایان یافت. اکنون سری 2-0 به سود میلواکی است.

 • بازی سوم به صورت کامل

  اشتراک

  میامی در این بازی میزبان بود و در فکر بازگرداندن سری به سود خوب بود اما نمایش درخشان تیمی از میلواکی و ضعف بزرگ میامی در بازی تهاجمی، باعث شد تا سومین برد باکس بدست آید. بازی با برتری 113-84 میلواکی پایان یافت و اکنون سری 3-0 به سود میلواکی است. میامی تنها یک بازی تا حذف از پلی آف فاصله دارد.

 • بازی چهارم به صورت کامل

  اشتراک

  در چهارمین دیدار سری تیم های میامی هیت و میلواکی باکس به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با حساب 120-103 به سود میلواکی پایان یافت. با این برد، میلواکی به چهارمین برد خود در این سری رسید و با حذف میامی هیت، راهی دور بعد بازی ها شد.

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری

متاسفانه با مشکل سروری روبرو شدیم و در حال برطرف کردن آن هستیم. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم. کد تخفیف 20درصدی؛ autumn