یو اف سی 303
یو اف سی 303
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

یو اف سی 303

IMDB
7.5 از 10
100% پسندیدن
  • 18
    بالای 18 سال
  • تعداد بازدید :

    177 بار

یو اف سی 303 UFC ؛ پروچازکا و پریرا

یو اف سی 303 بین الکس پریرا و جیری پروچازکا یک رویداد هنرهای رزمی ترکیبی است که توسط یو‌اف‌سی در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۲۴ / شنبه 9 تیر 1403 در پارادایس لاس وگاس، ایالات متحده آمریکا برگزار خواهد شد.

یک مبارزه بین قهرمان سابق، کانر مک‌گرگور، و قهرمان مایکل چندلر انتظار می‌رفت که سرتیتر این رویداد باشد. این دو قبلاً به عنوان مربی در برابر یکدیگر قرار گرفته بودند. اما در تاریخ ۱۳ ژوئن اعلام شد که مک‌گرگور مصدوم شده است و این مسابقه به تاریخی دیگر موکول خواهد شد.

هدایت‌کننده جدید این رویداد یک مسابقه تلافی‌جویی برای عنوان قهرمانی UFC بین قهرمان کنونی، الکس پریرا و قهرمان سابق جیری پروچازکا خواهد بود. این دو قبلاً در UFC 295 در نوامبر ۲۰۲۳ با یکدیگر مبارزه کردند که در آن پریرا عنوان را با ناک اوت در دور دوم به دست آورد.

جیری یک دیوانه است و به سختی شناخته می‌شود و پریرا دو مبارزه پیش جیری را ناک اوت کرد و حتی با وجود اینکه جیری در مبارزه آخرش با راکیچ پیروز شد، مطمئن نیستیم که جیری پس از عمل جراحی شانه‌اش بیش از یک سال پیش به حالت قبلی‌اش بازگشته باشد.

راکیچ در گذشته آسیب‌های زیادی داشته است و در راند اول با ضربات و لگدهایش موفقیتی در برابر جیری پیدا کرد.

جیری در نهایت دست بالا را پیدا کرد و مبارزه را به پایان رساند، اما سبک وحشیانه‌اش او را در معرض ضربات قرار می‌دهد و پریرا تنها به یک فرصت نیاز دارد تا نورها را خاموش کند.

پریرا در مبارزه اولشان با لگدهای پا موفقیت داشت و آن‌ها آنقدر قدرتمند بودند که تقریباً هر بار جیری را از تعادل خارج می‌کردند.

پریرا همچنین توانست فاصله مناسب را برای دور نگه داشتن از ضربات جیری حفظ کند و وقتی جیری بالاخره نزدیک شد، پریرا او را ناک اوت کرد…

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!