بکهام 2023
بکهام 2023
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

بکهام 2023

IMDB
8.5 از 10
100% پسندیدن
 • 18
  بالای 18 سال
 • کارگردان :

  فیشر استیونز

 • تعداد بازدید :

  405 بار

 • قسمت اول - فصل 1 بکهام

  اشتراک

  یک هدف تاریخی در سال 1996 دیوید را در مسیر سریع شهرت قرار می دهد. هزینه های کلان و معاملات برند به محبوبیت او دامن می زنند...

 • قسمت دوم - فصل 1 بکهام

  اشتراک

  پس از جام جهانی 98، دیوید با افسردگی، تهدید به مرگ و آزار و اذیت ملی روبرو شد. او و ویکتوریا از اولین فرزند خود، بروکلین استقبال می کنند.

 • قسمت سوم - فصل 1 بکهام

  اشتراک

  همانطور که دیوید زندگی خانوادگی را در کانون توجه قرار می دهد، اصطکاک بین او و سر الکس فرگوسن افزایش می یابد. او بعداً تلاش می کند تا جای خود را در رئال مادرید پیدا کند.

 • قسمت چهارم - فصل 1 بکهام

  اشتراک

  دیوید و ویکتوریا دوره پر درام خود را در رئال مادرید، لس‌آنجلس گلکسی، آث میلان و پاری سن ژرمن بازبینی می‌کنند و در مورد وضعیت امروز خود صحبت می‌کنند.

سریال مستند بکهام Beckham 2023

دیوید بکهام یکی از شناخته شده ترین نام های روی کره زمین است، اما تعداد کمی از مردم می دانند که او واقعا کیست.

داستان دیوید از آغازهای فروتنانه اش در طبقه کارگر در شرق لندن، انگیزه و عزم او برای پیروزی، و نبرد برای یافتن تعادل بین جاه طلبی، عشق و خانواده، یکی از فراز و نشیب های بزرگ است.

«برند بکهام» در دهه‌های 1990 و 2000 جهان را فرا گرفت و دیوید و ویکتوریا بکهام را به سمت یک ستاره بین‌المللی سوق داد که مختص کسانی است که از مرزهای حرفه سلبریتی خود فراتر می‌روند و به نمادهای فرهنگ پاپ عصر خود تبدیل می‌شوند.

به نظر غیرممکن است که اطلاعات بیشتری در مورد بکهام بدست آوریم، اما چندین افشاگری در مستند بکام که در روز چهارشنبه منتشر شد، به کارگردانی فیشر استیونز، ستاره فیلم “جانشینی” وجود دارد که پرتره پیچیده ای از ستاره فوتبال را ترسیم می کند.

این سریال به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه ستاره فوتبال به وسیله‌ای برای غرور ملی و خشم تبدیل شد. این سریال می تواند به یکی از جذاب ترین مستند های سال 2023 بدل شود که حتی مخاطبان غیرفوتبالی را به خود جذب میکند…

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!