ورود / ثبت نام
بدو میلکها بدو 2013
کد 2618

بدو میلکها بدو 2013

خلاصه داستان :

درباره فیلم بدو میلکها بدو Bhaag Milkha Bhaag بدو میلکها بدو، یک فیلم درام ورزشی به زبان هندی محصول سال 2013 به کارگردانی راکیش امپراکاش مهرا از فیلمنامه ای است که توسط پراسون جوشی نوشته شده است. داستان بر اساس زندگی میلکها سینگ، ورزشکار هندی و المپیکی است که سابقه دو بار قهرمانی در دو […]

ادامه متن
 • 17
  مناسب برای افراد 17 سال به بالا
 • زمان انتشار : ۳۰ مرداد ۱۴۰۰
 • 63 مشاهده
 • کارگردان : راکیش امپراکاش مهرا
 • ژانر : درام - ورزشی
 • محصول : هند - 2013
 • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
 • گزارش خرابی نیازمند اشتراک ویژه

درباره فیلم بدو میلکها بدو Bhaag Milkha Bhaag

بدو میلکها بدو، یک فیلم درام ورزشی به زبان هندی محصول سال 2013 به کارگردانی راکیش امپراکاش مهرا از فیلمنامه ای است که توسط پراسون جوشی نوشته شده است.

داستان بر اساس زندگی میلکها سینگ، ورزشکار هندی و المپیکی است که سابقه دو بار قهرمانی در دو 400 متر بازیهای آسیایی را در کارنامه دارد. در این فیلم فرحان اختر به عنوان نقش اصلی بازی می کند و سونام کاپور، دیویا دوتا، میشا شفیع، پاوان مالهوترا، یوگراگ سینگ، آرت مالیک و پراکاش راج به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم با بودجه ای حدود 5.7 میلیون دلار ساخته شد که در 12 ژوئیه 2013 اکران شد و از سوی منتقدان و تماشاگران نیز مورد استقبال قرار گرفت. پس از اکران در گیشه بسیار خوب عمل کرد و به ششمین فیلم پرفروش سال 2013 بالیوود در سراسر جهان تبدیل شد.

داستان فیلم بدو میلکها بدو 2013

داستان فیلم درباره دونده قهرمان جهان و المپیکی، میلکها سینگ است که بر کشتار خانواده خود در جنگ داخلی هند و پاکستان و بی خانمانی غلبه کرد تا به یکی از شاخص ترین ورزشکاران هند تبدیل شود.

فیلم در المپیک تابستانی 1960 رم شروع می شود که در آن میلکها سینگ در ماده 400 متر شرکت می کند. مربی اش فریاد می زند: بدو میلکها بدو. سینگ ناگهان به خاطرات دوران کودکی خود بازگردانده می شود که این امر منجر به سقوط او به رتبه چهارم می شود.

خاطرات میلکها مربوط به هرج و مرج پیرامون تقسیم هند در سال 1947 است که منجر به خشونت مذهبی گسترده در پنجاب و کشته شدن والدین سینگ شد. فلش بک نشان می دهد که سینگ به تنهایی به دهلی می رسد. جایی که بعداً با خواهرش ملاقات می کند. میلکها در اردوگاه های فقیرانه پناهندگان زندگی می کند. پس از چند سال سینگ عاشق بیرو (سونام کاپور) می شود که از او می خواهد یک زندگی صادقانه داشته باشد…

باکس دانلود

 • برای دانلود اشتراک ویژه تهیه نمایید

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری