ورود / ثبت نام
لس آنجلس کلیپرز – فینیکس سانز (فینال کنفرانس غرب 2021)
کد 1635

لس آنجلس کلیپرز – فینیکس سانز (فینال کنفرانس غرب 2021)

خلاصه داستان :

وضعیت فینیکس سانز فینیکس سانز بعد از پشت سر گذاشتن لس انجلس لیکرز و یاران نیکولا یوکیچ حالا در فینال کنفرانس غرب باید به مصاف لس آنجلس کلیپرز برود. دوین بوکر در اولین حضورش در پلی آف توانست با درخشش خود و کمک هم تیمی هایش به فینال کنفرانس راه یابد. نکته نگران کننده برای […]

ادامه متن
 • 13
  مناسب برای افراد 13 سال به بالا
 • زمان انتشار : ۱۱ تیر ۱۴۰۰
 • 337 مشاهده
 • ژانر : مسابقات
 • محصول : آمریکا - 2021
 • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
 • گزارش خرابی قسمت ها

وضعیت فینیکس سانز

فینیکس سانز بعد از پشت سر گذاشتن لس انجلس لیکرز و یاران نیکولا یوکیچ حالا در فینال کنفرانس غرب باید به مصاف لس آنجلس کلیپرز برود. دوین بوکر در اولین حضورش در پلی آف توانست با درخشش خود و کمک هم تیمی هایش به فینال کنفرانس راه یابد.

نکته نگران کننده برای سانز اما غیبت کریس پال به دلیل بیماری کرونا در اولین بازی می باشد. باید دید دوین بوکر قادر خواهد بود در غیبت سی پی تری تیمش را رهبری کند یا که خیر.

وضعیت لس آنجلس کلیپرز

در سوی مقابل لس انجلس کلیپرز که در دو بازی ابتدایی مرحله قبل در مقابل تیم سید 1 کنفرانس غرب یعنی یوتا جز شکست خورده بود، توانست با درخشش پال جرج بازگشتی باشکوه داشته باشد. کلیپرز هم مانند حریفش یکی از بازیکنان کلیدی خود را در دیدار اول در اختیار نخواهد داشت.

کوای لنرد که در جریان بازی با یوتا مصدوم شده بود، دو بازی ابتدایی برابر سانز را از دست داده است و بازگشتش در ادامه سری در هاله ای از ابهام قرار دارد. باید دید آن ها چه واکنشی به غیبت کوای نشان خواهند داد. هرچند در سری مقابل یوتا به همگان ثابت شد که کلیپرز حتی بدون کوای لنرد هم تیم بسیار خطرناکی است و می تواند هر تیمی را به دردسر بیندازد.

 • بازی اول به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های فینیکس سانز و لس آنجلس کلیپرز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 120-114 به سود سانز پایان یافت. با این برد، سانز موفق به کسب اولین برد در این سری شد و اکنون 1-0 از حریفش پیش است. دوین بوکر در این بازی مرد اول میدان بود و با کسب 40 امتیاز، 13 ریباند و یازده اسیست تریپل دبل کرد و تیمش را در این برد بزرگ و مهم رهبری کرد. البته که این برد حاصل کار تیمی فینیکسی ها بود. در مجموع 6 بازیکن سانز تعداد امتیازهایشان دو رقمی شد و موفق به کنار زدن حریف شدند. در تیم کلیپرز اما پال جرج نمایش خوبی داشت و 34 امتیاز آورد ولی نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

 • بازی دوم به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA و در دومین بازی فینال کنفرانس غرب، تیم های فینیکس سانز و لس آنجلس کلیپرز به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با حساب 104-103 به سود سانز پایان یافت. با این برد، سانز موفق به کسب دومین پیروزی اش شد و اکنون سری 2-0 به سود این تیم است. اتفاقات زیاد و عجیبی را در این بازی شاهد بودیم، در حالی که نتیجه 103-102 به سود کلیپرز بود، در هشت ثانیه مانده به پایان بازی، پال جرج دو پرتاب آزاد مهم خود را از دست داد و با این اشتباه عجیب خود به حریف اجازه برگشتن به بازی را داد. در پایان بازی نیز در حالی که فقط 0,9 ثانیه زمان مانده بود، پاس الیوپی به دی آندره ایتن رسید و این بازیکن توپ را وارد سبد حریف کرد و همین اتفاق عامل پیروزی سانز بود.

 • بازی سوم به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA و فینال کنفرانس غرب تیم های لس آنجلس کلیپرز و فینیکس سانز در سومین بازی به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با حساب 106-92 به سود کلیپرز پایان یافت. با احتساب این برد، کلیپرز موفق به کسب اولین برد خود در این سری شد و نشان داد که به خوبی توانایی مقابله با سانز را دارد. پال جرج در این بازی 27 امتیاز آورد و نقش ویژه ای در پیروزی تیمش داشت همچنین رجی جکسون 23 امتیاز آورد. اما یکی دیگر از بازیکنانی که نقشی اساسی در این بازی برای کلیپرز ایفا کرد، پاتریک بورلی بود. این بازیکن با ارائه یک بازی فوق العاده دفاعی موفق به مهار دوین بوکر، فوق ستاره سانز شد و می توان گفت کلید برد تیمش بود.

 • بازی چهارم به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های فینیکس سانز و لس آنجلس کلیپرز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با برتری سانز با حساب 84-80 پایان یافت. اتفاقات عجیب و غریبی در این بازی برای کلیپرز افتاد و مثل بازی دوم این سری که پال جرج پرتاب های آزاد خود را از دست داد، در این بازی نیز در شش ثانیه مانده به پایان یکی از پرتاب های خود را از دست داد. اما این پایان نبود و این بار دمارکوس کازینز بود تا با ثبت ترن اور و حرکتی عجیب روی پرتاب آزاد دومش در ثانیه های پایانی، سانز را برنده بازی کرد. البته که نباید از نمایش قابل تحسین فینیکس نیز گذشت.

 • بازی پنجم به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های لس آنجلس کلیپرز و فینیکس سانز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 116-102 به سود کلیپرز پایان یافت. این دومین برد کلیپرز در این سری بود و اکنون کار در مجموع 3-2 به سود سانز است. در سرتاسر زمانهای این بازی کلیپرز برتر بود و نشان داد که عزمی جدی برای رسیدن به فینال دارد البته که هنوز این تیم تا رسیدن به این موضوع فاصله دارد و در دو دیدار باقی مانده باید پیروز شود که امری مشکل است. پال جرج در این بازی نقشی ویژه داشت و با عملکرد درخشان خود راه کسب دومین برد تیمش را هموار کرد.

 • بازی ششم به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های لس آنجلس کلیپرز و فینیکس سانز به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با حساب 103-130 به سود سانز پایان یافت. با این برد تعداد پیروزی های سانز در این سری به 4 رسید و آنها برنده این سری و قهرمان کنفرانس غرب شدند. در این بازی کریس پال با کسب 41 امتیاز مرد اول میدان بود و برای تحقق رویایش که قهرمانی در NBA است همه کار کرد.

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری