نتفلیکس اسلم 2024 ؛ آلکاراس و نادال
نتفلیکس اسلم 2024 ؛ آلکاراس و نادال
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

نتفلیکس اسلم 2024 ؛ آلکاراس و نادال

IMDB
7 از 10
100% پسندیدن
  • 18
    بالای 18 سال
  • تعداد بازدید :

    79 بار

داستان نتفلیکس اسلم 2024 The Netflix Slam

دو تنیس‌باز بزرگ در یک مسابقه نمایشی منحصر به فرد با هم روبرو می‌شوند وقتی که قهرمان ۲۲ دوره گرند اسلم، رافائل نادال، با هم‌وطن خود و نفر دوم رده‌بندی جهان، کارلوس آلکاراس، در مسابقه نتفلیکس اسلم روبرو می‌شود.

روز یکشنبه، ۳ مارس ۲۰۲۴ ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر به وقت پاسیفیک، نتفلیکس اسلم، به میزبانی ام‌جی‌ام ریزورتس اینترنشنال، به صورت زنده از آرنا مایکلوب اولترا در ماندا‌لی بی ریزورت و کازینو در لاس وگاس پخش شد تا دو تنیس‌باز بزرگ را در یک مسابقه نمایشی منحصر به فرد گرد هم آورد.

این مسابقه با حضور قهرمان ۲۲ دوره مسابقات تنیس تک‌نفره گرند اسلم مردان، رافائل نادال، که با نفر دوم رده‌بندی جهان (و هم‌وطنش) کارلوس آلکاراز روبرو شد، برگزار شد.

رافائل نادال و کارلوس آلکاراس

آلکاراس، قهرمان اوپن آمریکا و ویمبلدون، قبل از بازی به نتفلیکس گفت: “افتخار و خوشحالی بزرگی است که در لاس وگاس با رافا در زمین باشم. او یکی از بزرگان تاریخ است و رکوردها و دستاوردهایش به وضوح گویا هستند.”

به این مسابقه بزرگ برای گزارش داخل و خارج از زمین و گزارش زنده تنیس‌بازان بزرگی مانند آندره آغاسی، اندی رادیک، جیم کورییر، مری جو فرناندز و پاتریک مک‌انرو، به همراه تحلیلگر تنیس پراکاش آمریتراج و میزبان کی آدامز پیوستند.

برای مخاطبان اسپانیایی، تنیس‌بازان محبوب نیکولاس پریرا، فلیسیانو لوپز و دیوید فرر به تفسیر پرداختند. همچنین قدرت زیادی در میان تماشاگران وجود داشت: مهمانان مشهور شامل طرفداران تنیس مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز، شارلیز ترون، لیندزی وون و دانای گوریرا بودند.

نادال گفت: “برای اولین سفرم به لاس وگاس بسیار هیجان‌زده هستم. همچنین بسیار خوشحالم که با هم‌وطنم کارلوس آلکاراز بازی می‌کنم. مطمئنم که شب فوق‌العاده‌ای از تنیس خواهد بود.”

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!