جیمز می در ژاپن و ایتالیا و هند
جیمز می در ژاپن و ایتالیا و هند
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

جیمز می در ژاپن و ایتالیا و هند

 • سریال
 • بریتانیا - 2023 / زیرنویس فارسی
 • مستند - ماجراجویی
IMDB
8.2 از 10
100% پسندیدن
 • 18
  بالای 18 سال
 • کارگردان :

  تام ویتر

 • تعداد بازدید :

  204 بار

 • قسمت اول - فصل 1 جیمز می در ژاپن

  اشتراک

  جیمز سفر خود را در کیپ سویا، شمالی ترین نقطه ژاپن در جزیره دورافتاده هوکایدو آغاز می کند. این بیابان برفی کم‌تراکم‌ترین منطقه کشور است، و جیمز تلاش می‌کند تا سگ‌ها را با سورتمه سواری در سراسر مناظر خیره‌کننده امتحان کند.

 • قسمت دوم - فصل 1 جیمز می در ژاپن

  اشتراک

  هونشو، جزیره اصلی ژاپن، یک قرنیه واقعی از محیط های مختلف است. در حالی که گردشگران اصلی - از جمله توکیو - بیشتر در جنوب قرار دارند، این منطقه زیبای شمالی توهوکو است که جیمز خود را در آن می یابد.

 • قسمت سوم - فصل 1 جیمز می در ژاپن

  اشتراک

  جیمز در تلاش برای گفتن سنسی، تصادفاً با معلم ژاپنی خود اشتباه صحبت می کند...

 • قسمت چهارم - فصل 1 جیمز می در ژاپن

  اشتراک

  این بار جیمز از ابرشهر توکیو به پایتخت باستانی کیوتو سفر می کند. و چه راهی بهتر از موتورسواری برای انجام این کار، یکی از بزرگترین کمک های ژاپن به دنیای مدرن.

 • قسمت پنجم - فصل 1 جیمز می در ژاپن

  اشتراک

  جیمز با قایق تندرو به اوزاکا، دومین شهر ژاپن و بندری با زندگی شبانه عالی و غذاهای خیابانی خوشمزه می‌رسد...

 • قسمت ششم - فصل 1 جیمز می در ژاپن

  اشتراک

  جیمز آخرین مرحله سفر خود را در جزیره شیکوکو آغاز می کند و با ترس از ارتفاع مبارزه می کند و 70 کیلومتر از طولانی ترین سری پل های معلق جهان را رکاب می زند.

داستان مستند James May: Our Man in Japan & Italy & India

جیمز می سفری شگفت‌انگیز را در سراسر ژاپن آغاز می‌کند، از شمال یخ‌زده تا جنوب گرم و دلپذیر. او مناظر را خواهد دید، با مردم محلی ملاقات خواهد کرد و نودل خواهد خورد تا بتواند سرزمین طلوع خورشید را به‌خوبی درک کند.

جیمز می همیشه مجذوب و فریفته ایده ژاپن بوده است، اما این کشور و فرهنگ آن برای او همچنان یک راز کامل باقی مانده است. اکنون او در یک مأموریت یک‌نفره است تا خود را در جامعه، مکان‌ها و مردم این کشور غرق کند و اسرار فوق‌العاده آن را کشف کند.

با انجام یک سفر حماسی از شمال به جنوب ژاپن، جیمز مصمم است که درک واقعی از این سرزمین منحصربه‌فرد و مردم آن، دلایل پشت فرهنگ آن‌ها و آنچه رویکرد زندگی آن‌ها می‌تواند به ما بیاموزد، به دست آورد.

تاکنون همه‌چیز خوب است، اما این کار آسان نخواهد بود. او نمی‌تواند زبان ژاپنی را صحبت کند، از آداب‌ورسوم ژاپنی بی‌خبر است، اما حداقل می‌داند که درخت کوچکی به نام بونسای وجود دارد… نه‌تنها این، بلکه ژاپن یکی از متناقض‌ترین و گیج‌کننده‌ترین مکان‌های روی زمین است.

جیمز می در ایتالیا

جیمز می در حال سفر به طول و عرض یکی از کشورهای موردعلاقه خود، ایتالیا، است. او از پایتخت سیسیلی پالرمو شروع کرده و در دولومیت‌ها به پایان می‌رسد، سفری که او را به تقریباً هر منطقه از ایتالیا خواهد برد.

در این سفر فرهنگ، غذا، صنعت و حتی کمی ورزش وجود خواهد داشت، همه در پس‌زمینه برخی از زیباترین مناظر شهری و روستایی جهان.

برای جیمز، ایتالیا همیشه به‌عنوان کشوری به نظر می‌رسید که انگار منطقی ندارد؛ همزمان در لبه پیشرفت – علم، مد، مهندسی – و با این حال زیرساخت‌های فرسوده، فساد فراگیر و بدهی عمومی چشمگیر همه نشان‌دهنده کشوری و جامعه‌ای هستند که روی کاغذ به نظر می‌رسد در آستانه شکست قرار دارند.

بااین‌حال، ایتالیا و ایتالیایی‌ها همیشه پیروز می‌شوند. این یک معما است که جیمز را وادار می‌کند بپرسد: آیا ایتالیایی‌ها راز زندگی خوب را کشف کرده‌اند؟ و پس از گذراندن یازده هفته در این کشور، آیا ممکن است جیمز واقعاً لا دولچه ویتا را کشف کند؟

جیمز می در هند

این بزرگترین ماجراجویی جیمز می است: یک سفر ۳۰۰۰ مایلی از ساحلی به ساحل دیگر در سراسر هند، پرجمعیت‌ترین – و شاید – شگفت‌انگیزترین کشور جهان.

این سفر از دریای عرب آغاز می‌شود و در خلیج بنگال به پایان می‌رسد، و از مناظر خیره‌کننده‌ای می‌گذرد، از صحراهای سوزان راجستان تا دامنه‌های دراماتیک هیمالیا، و محیط‌های متنوعی مانند جنگل‌های مانگرو سونداربانس تا ابرشهرهای جهانی بمبئی، دهلی و کلکته را کشف می‌کند.

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!