جام جهانی مسی: ظهور یک اسطوره 2024
جام جهانی مسی: ظهور یک اسطوره 2024
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

جام جهانی مسی: ظهور یک اسطوره 2024

IMDB
7.5 از 10
86% پسندیدن
 • 18
  بالای 18 سال
 • تعداد بازدید :

  822 بار

 • قسمت اول - فصل 1 جام جهانی مسی

  اشتراک

  آرژانتین پر از اعتماد به نفس به جام جهانی 2022 قطر می رسد، اما یک نتیجه تکان دهنده در مراحل اولیه این رقابت ها امید آنها را کم می کند.

 • قسمت دوم - فصل 1 جام جهانی مسی

  اشتراک

  سایه و درخشش دیگو مارادونا بر روی هر حرکت لیونل مسی باقی می ماند و او تلاش آرژانتین را برای ماندن در رقابت های جام جهانی هدایت می کند.

 • قسمت سوم - فصل 1 جام جهانی مسی

  اشتراک

  در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی، دشمنی بزرگ در انتظار آنهاست، شکست مسی و آرژانتین در تورنمنت مهم قبلی بر سر راه تیم است.

 • قسمت چهارم - فصل 1 جام جهانی مسی

  اشتراک

  لیونل مسی، هم تیمی هایش و هواداران آرژانتین امیدهای یک ملت را در فینال جام حذفی فراموش نشدنی مقابل تیم قدرتمند کیلیان امباپه، یعنی فرانسه قرار دادند.

داستان مستند 2024 Messi’s World Cup: The Rise of a Legend

برای لیونل مسی، فوتبال همیشه زندگی او بوده است. با بزرگ شدن در یک خانواده، و در کشوری که ورزش را بخش اساسی فرهنگ می داند، طولی نکشید که مسی راه خود را به فوتبال حرفه ای پیدا کرد.

مسی در سن 13 سالگی به اسپانیا رفت تا به بارسلونا بپیوندد اما استعداد زیاد او، مسئولیت بزرگی را برایش به همراه دارد.

مسی علیرغم اینکه 17 سال بالاترین سطح فوتبال حضور داشت، هنوز نتوانسته جایزه نهایی یعنی جام جهانی فوتبال را به دست بیاورد.

با وجود شرکت در چهار تورنمنت، نزدیک ترین ملاقات او با پیروزی در سال 2013 بود که آرژانتین در فینال مغلوب آلمان شد. مسی با تحمل وزن انتظارات فزاینده ملتش، مصمم است به “پایان رویایی” خود در آخرین جام جهانیش دست یابد.

این مستند ماجراجویی حماسی این اسطوره را در پنج جام جهانی دنبال می کند که در نهایت با قهرمانی در سال 2022 به اوج خود می رسد.

در حالی که بازی های جام جهانی در حال پیشروی است، مسی برخی از شخصی ترین مسائل خود را در مورد دوران حرفه ای خود در تیم ملی و چالش هایی که با آن روبرو بوده به اشتراک می گذارد.

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!