نیمه نهایی و فینال تنیس اوپن آمریکا 2023
نیمه نهایی و فینال تنیس اوپن آمریکا 2023
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

نیمه نهایی و فینال تنیس اوپن آمریکا 2023

IMDB
7 از 10
100% پسندیدن
 • 18
  بالای 18 سال
 • تعداد بازدید :

  932 بار

 • نیمه نهایی ؛ جوکوویچ و شلتون

  اشتراک

  جوکوویچ 36 ساله، مسن ترین مردی است که در نیمه نهایی تنیس اوپن ایالات متحده پس از کانرز، که در سال 1991 39 ساله بود، حضور یافته است. شلتون، در عین حال، جوان‌ترین مرد آمریکایی است که پس از مایکل چانگ در سال 1992 به نیمه‌نهایی تنیس آزاد آمریکا راه یافته است...

 • نیمه نهایی ؛ آلکاراس و مدودف

  اشتراک

  برای صعود دوباره به فینال، آلکاراس باید امسال برای دومین بار مدودف را در مسابقات اصلی شکست دهد. او در راه رسیدن به عنوان قهرمانی ویمبلدون در ماه ژوئیه در سه ست بر مدودف پیروز شد. در مجموع، آلکاراز با نتیجه 2-1 مقابل مدودف پیشتاز است.

 • فینال تنیس اوپن آمریکا 2023

  اشتراک

  فینال تنیس اوپن آمریکا 2023 در روز یکشنبه 19 شهریور 1402 برگزار میشود....

تنیس آزاد آمریکا (یواس اوپن) 2023 The US Open

اگر نواک جوکوویچ بخواهد به عنوان شماره 24 انفرادی گرند اسلم حرفه ای دست یابد، باید در سه روز آینده دو مسابقه دیگر را در تنیس آزاد آمریکا برنده شود.

او برای رسیدن به سی و ششمین فینال گرند اسلم خود و دهمین در مسابقات یواس اوپن و شماره 1 جهان باید بن شلتون را شکست دهد؛ این بازیکن 20 ساله آمریکایی که هنوز حرفه نوپایی دارد، به اولین نیمه نهایی گرند اسلم خود رسیده است.

دومین نیمه نهایی انفرادی مردان امشب نیز شاهد دو قهرمان آخر یو اس اوپن است که در سال 2022 برنده آلکاراز بود و پیروزی سال 2023 از آن مدودف شد.

با حضور نواک جوکوویچ در اولین نیمه نهایی، این اولین بار از سال 2018 است که سه قهرمان سابق اوپن آمریکا در نیمه نهایی انفرادی مردان حضور دارند. در آن سال جوکوویچ، خوان مارتین دل پوترو و رافائل نادال شرکت کنندگان بودند.

در بازی اول نیمهه نهایی نه تنها یک شکاف در تجربه بین دو رقیب وجود دارد، بلکه یک اختلاف سنی 16 ساله نیز وجود دارد.

آلکاراس از زمانی که راجر فدرر آخرین قهرمانی از پنج عنوان متوالی را در سال 2008 به دست آورد، اولین بازیکنی باشد که با موفقیت از عنوان انفرادی اوپن ایالات متحده دفاع می کند….

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!