ورود / ثبت نام
آتلانتا هاکس – میلواکی باکس (فینال کنفرانس شرق 2021)
کد 1685

آتلانتا هاکس – میلواکی باکس (فینال کنفرانس شرق 2021)

خلاصه داستان :

دو تیمی که قرار بود از تلویزیون تماشاگر مسابقه ی فینال کنفرانس میان بروکلین و فیلادلفیا باشند، سرنوشت مسابقات را تغییر داده و دوئل را خودشان شروع خواهند کرد. حالا آتلانتای رده پنجمی در مسابقه ی اول به مصاف میلواکی رده سومی می رود. وضعیت میلواکی باکس میلواکی بعد از سری نفس گیر و البته […]

ادامه متن
 • 13
  مناسب برای افراد 13 سال به بالا
 • زمان انتشار : ۱۶ تیر ۱۴۰۰
 • 316 مشاهده
 • ژانر : مسابقات
 • محصول : آمریکا - 2021
 • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
 • گزارش خرابی قسمت ها

دو تیمی که قرار بود از تلویزیون تماشاگر مسابقه ی فینال کنفرانس میان بروکلین و فیلادلفیا باشند، سرنوشت مسابقات را تغییر داده و دوئل را خودشان شروع خواهند کرد. حالا آتلانتای رده پنجمی در مسابقه ی اول به مصاف میلواکی رده سومی می رود.

وضعیت میلواکی باکس

میلواکی بعد از سری نفس گیر و البته دراماتیک که توانست یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این فصل، بروکلین نتس را از پیش رو بردارد حالا در فینال کنفرانس شرق باید به مصاف آتلانتا برود. باکس که در دو بازی ابتدایی در خانه نتس متحمل دو شکست شده بود و بنظر می رسید در برابر تیم قدرتمند استیو نش شانس زیادی برای پیروزی ندارد؛ با درخشش یانیس و یارانش توانست با پیروزی در دو بازی بعدی کار را به تساوی بکشاند و به سری برگردد.

البته مصدومیت کایری اروینگ و آماده نبودن جیمز هاردن که از ناحیه همسترینگ مصدوم شده بود در این بازگشت باشکوه بی تاثیر نبود. در نهایت زور کوین دورنت به تیم منسجم باکس نرسید تا شاگردان مایک بودنهولزر راهی فینال کنفرانس شرق شوند.

وضعیت آتلانتا هاکس

آتلانتا هم درست مانند میلواکی شانس کمتری برای حضور در فینال نسبت به رقیبش داشت. آنها که در نیمه نهایی کنفرانس به مصاف فیلادلفیای صدرنشین رفته بودند، با درخشش تری یانگ و کوین هرتر توانستند در بازی هفتم سری رقیب قدرتمند خود را از پیش رو بردارند. کانون توجهات در هاکس معطوف به تری یانگی خواهد بود که تا اینجا بارها در نقش ناجی تیمش ظاهر شده است. او با 76 اسیست نفر دوم از این حیث در آف سیزن است و 12 توپ رباییش او را در رده سوم قرار داده است.

هاكس از زمان انتقال از سنت لوئیز به آتلانتا در سال 1968 هرگز از مرحله فینال شرق عبور نكرده است. سن لوئیز هاکس در پنج فصل بین 1951 تا 1961 چهار بار فینالیست شد و هر بار مقابل سلتیكس قرار گرفت و فقط در 1958 یك بار برنده شد. باید دید سرنوشت این تیم جوان هاکس در فصل 2021 به کجا ختم خواهد شد.

 • بازی اول به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های میلواکی باکس و آتلانتا هاوکس در اولین بازی فینال کنفرانس شرق به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با حساب 116-113 به سود آتلانتا پایان یافت. با این برد، سری 1-0 به سود آتلانتا شد و آنها یک بازی مهم را در خانه حریف گرفتند. تری یانگ در این بازی مرد اول میدان بود. یانگ 49 امتیاز، هفت ریباند و یازده اسیست را ثبت کرد و سهم ویژه ای در پیروزی تیمش داشت. در تیم میلواکی نیز یانیس آنتتوکومپو و جرو هالیدی به ترتیب 34 و 33 امتیاز آوردند اما نتوانستند مانع از شکست تیمشان شوند.

 • بازی دوم به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های میلواکی باکس و آتلانتا هاوکس به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 125-91 به سود باکس پایان یافت. با این برد میلواکی موفق به کسب اولین پیروزی اش در این سری شد. در این بازی عملکرد درخشان تیمی باکس حرف اول را زد و در این میان یانیس آنتتوکومپو با کسب 25 امتیاز بهترین بازیکن میدان بود. در تیم آتلانتا نیز تری یانگ با 15 امتیاز، بهترین امتیاز آور تیمش بود.

 • بازی سوم به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های آتلانتا هاوکس و میلواکی باکس به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با حساب 113-102 به سود باکس پایان یافت. این سومین بازی میان دو تیم در این سری بود که باکس برنده شد و آنها با کسب پیروزی در خانه حریف، مزیت بازی خانگی خود را پس گرفتند و در مجموع سری 2-1 به سود آنها شد. کریس میدلتون با کسب 38 امتیاز و یانیس آنتتوکومپو با 33 امتیاز بهترین بازیکنان باکس در این بازی بودند که سهم ویژه ای در این برد مهم داشتند. در تیم آتلانتا اما تری یانگ 35 امتیاز آورد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

 • بازی چهارم به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های آتلانتا هاوکس و میلواکی باکس در چهارمین دیدار خود به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با برتری 110-88 آتلانتا به پایان رسید. با این برد هاوکس دومین پیروزی خود را بدست آورد و اکنون سری 2-2 است. اما نکته مهم و اصلی این بازی شاید نتیجه و برنده زمین نباشد. در هفت دقیقه مانده به پایان کوارتر سوم بود که یانیس آنتتوکومپو، فوق ستاره باکس پس از برخورد به کلینت کاپلا از ناحیه زانو دچار مصدومیتی بسیار شدید شد و به سختی از زمین بازی بیرون رفت.

 • بازی پنجم به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های میلواکی باکس و آتلانتا هاوکس به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با حساب 123-112 به سود میلواکی پایان یافت. از همان شروع بازی میلواکی تیم برتر میدان بود و نمایش خوب این تیم در ادامه بازی باعث شد تا حاشیه امنیت ایجاد شده آنها حفظ شود و در نهایت آنها برنده بازی شدند. این سومین پیروزی باکس در فینال کنفرانس شرق بود و اکنون سری 3-2 به سود آنهاست. در این بازی یانیس آنتتوکومپو به علت مصدومیت زانو که در بازی قبل دچار آن شد حضور نداشت اما نبود یانیس نیز نتوانست مانع از پیروزی باکس شود. در تیم آتلانتا نیز تری یانگ به علت مصدومیت حضور نداشت. غیبت تری یانگ در این بازی خود را نشان داد و آتلانتا نشان داد که نیاز مبرمی به این بازیکن برای فینالیست شدن دارد.

 • بازی ششم به صورت کامل

  نیازمند اشتراک ویژه

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های میلواکی باکس و آتلانتا هاکس به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 118-107 به سود باکس پایان یافت. با این پیروزی، سری 4-2 به سود باکس شد و آنها قهرمان کنفرانس شرق شدند و در فینال مسابقات رقیب فینیکس سانز شدند. در این بازی، بازیکنان میلواکی تمام تلاش خود را به کار بستند و با نمایش خوب کریس میدلتون و جرو هالیدی در روز غیبت دوباره یانیس آنتتوکومپو، سری را تمام کردند و راهی فینال شدند.

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری