ورود / ثبت نام
لس آنجلس کلیپرز – یوتا جز (مرحله دوم پلی آف 2021)
کد 1424

لس آنجلس کلیپرز – یوتا جز (مرحله دوم پلی آف 2021)

خلاصه داستان :

لس آنجلس کلیپرز پس از پیروزی بر دالاس موریکس در یک سری نفس گیر، حالا باید در برابر تیم اول کنفرانس غرب یوتا جز قرار بگیرد. یوتا جز در مرحله اول پلی آف در مقابل ممفیس گریزلیز، خیلی به زحمت نیفتاد و با پیروزی 4-1 در سری راهی این مرحله شد. در مقابل یاران کوای […]

ادامه متن
 • 13
  مناسب برای افراد 13 سال به بالا
 • زمان انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
 • 240 مشاهده
 • ژانر : مسابقات
 • محصول : آمریکا - 2021
 • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
 • گزارش خرابی قسمت ها

لس آنجلس کلیپرز پس از پیروزی بر دالاس موریکس در یک سری نفس گیر، حالا باید در برابر تیم اول کنفرانس غرب یوتا جز قرار بگیرد. یوتا جز در مرحله اول پلی آف در مقابل ممفیس گریزلیز، خیلی به زحمت نیفتاد و با پیروزی 4-1 در سری راهی این مرحله شد. در مقابل یاران کوای لنارد در سه بازی خانگی ابتدایی خود مغلوب دالاس شدند تا کار صعود به بازی هفتم بکشد و در نهایت در بازی هفتم سری موفق به حذف لوکا دانچیچ و یارانش شدند و با استراحتی کمتر باید در دو بازی خارج خانه مقابل جز به میدان بروند.

 • بازی اول به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های یوتا جز و لس آنجلس کلیپرز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با برتری یوتا با حساب 112-109 پایان یافت. این اولین بازی این سری بود که یوتا موفق به پیروزی شد. در تیم یوتا، داناوان میچل با 45 امتیاز و 3 ریباند و 5 پاس گل مرد اول میدان بود. در سوی مقابل نیز کوای لنارد 23 امتیاز و 7 ریباند و 3 پاس گل ثبت کرد ولی نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

 • بازی دوم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های یوتا جز و لس آنجلس کلیپرز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با برتری یوتا با حساب 117-111 پایان یافت. این دومین بازی این سری بود که یوتا جز موفق به پیروزی در آن شد. داناوان میچل با 37 امتیاز و 3 ریباند و 4 پاس گل مرد اول میدان بود. در سوی مقابل پال جرج با 27 امتیاز و 10 ریباند و 6 پاس گل بهترین بازیکن تیمش بود ولی نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

 • بازی سوم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های لس آنجلس کلیپرز و یوتا جاز به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با حساب 132-106 به سود کلیپرز پایان یافت. با این برد، کلیپرز موفق شد به اولین پیروزی خود در این سری برسد و اکنون نتیجه مجموع 2-1 به سود یوتا است. در این بازی کوای لنارد شب فوق العاده ای را تجربه کرد و با کسب 34 امتیاز و دوازده ریباند مرد اول میدان بود. همچنین پال جرج که همواره انتقادهایی بر عملکرد او در کلیپرز وارد بوده در این مسابقه 31 امتیاز آورد و سهم ویژه ای در پیروزی تیمش داشت.

 • بازی چهارم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA، لس آنجلس کلیپرز به مصاف یوتا رفت و در پایان توانست با نتیجه 118-104 پیروز مسابقه شود. این برد به کلیپرز کمک کرد تا کامبک خود در این سری را قطعی کند و اکنون نتیجه 2-2 است. در تیم کلیپرز مثل بازی قبل، کوای لنارد و پال جرج نمایش درخشانی داشتند و هر کدام 31 امتیاز آوردند و تیمشان را در کسب این برد مهم رهبری کردند. البته که نباید از بازی خوب مارکوس موریس هم گذشت. در تیم یوتا نیز داناوان میچل 37 امتیاز آورد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

 • بازی پنجم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های لس آنجلس کلیپرز و یوتا جاز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 119-111‌ به سود کلیپرز پایان یافت. با این برد تعداد پیروزی های کلیپرز به عدد سه رسید و آنها اکنون در این سری با حساب 3-2 پیش هستند. بازی بعدی دو تیم به شدت از اهمیتی بالا برخوردار اسا چراکه در زمین کلیپرز برگزار می شود. در این بازی، پال جرج در غیاب کوای لنارد با کسب 37 امتیاز و 16 ریباند مرد اول میدان بود و تیمش را در این برد بزرگ رهبری کرد.

 • بازی ششم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های لس آنجلس کلیپرز و یوتا جاز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 131-119 به سود کلیپرز خاتمه یافت. با این برد، کلیپرز به چهارمین برد خود در این سری رسید و موفق شد با حساب 4-2 مجموع راهی فینال کتفرانس غرب شود. در این بازی نیز کوای لنارد غایب بود اما نمایش تیمی و درخشان کلیپرزی ها آنها را برنده بازی کرد. ترنس من، بازیکن جواب کلیپرز در این بازی نقشی اساسی ایفا کرد و با کسب 39 امتیاز، راه را برای صعود تیمش هموار کرد.

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری

متاسفانه با مشکل سروری روبرو شدیم و در حال برطرف کردن آن هستیم. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم. کد تخفیف 20درصدی؛ autumn