ورود / ثبت نام
میلواکی باکس – بروکلین نتس (مرحله دوم پلی آف 2021)
کد 1390

میلواکی باکس – بروکلین نتس (مرحله دوم پلی آف 2021)

خلاصه داستان :

در اولین بازی مرحله‌ی نیمه نهایی کنفرانس شرق، بروکلین نتس پر ستاره میزبان میلواکی باکس خواهد بود. باکس در دور اول با برتری قاطعانه‌ی 0-4 از سد میامی هیت گذشت و با یک هفته استراحت مهیای اولین دیدار این سری جذاب می شود. نتس هم شرایط مشابهی را داشت و برای حضور در جایگاه فعلی […]

ادامه متن
 • 13
  مناسب برای افراد 13 سال به بالا
 • زمان انتشار : ۱۶ تیر ۱۴۰۰
 • 651 مشاهده
 • ژانر : مسابقات
 • محصول : آمریکا - 2021
 • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
 • گزارش خرابی قسمت ها

در اولین بازی مرحله‌ی نیمه نهایی کنفرانس شرق، بروکلین نتس پر ستاره میزبان میلواکی باکس خواهد بود. باکس در دور اول با برتری قاطعانه‌ی 0-4 از سد میامی هیت گذشت و با یک هفته استراحت مهیای اولین دیدار این سری جذاب می شود. نتس هم شرایط مشابهی را داشت و برای حضور در جایگاه فعلی خیلی معطل نشد و فقط با یک بازی بیشتر از حداقل ممکن و ثبت پیروزی 1-4 در برابر سلتیکس کار صعود را یکسره کرد.

وضعیت باکس و نتس

در حالی نتس فصل عادی را در جایگاه دوم کنفرانس به پایان رساند که باكس یک رده پایین تر و در سکوی سوم جدول قرار داشت. بدون شک عملکرد خوب دو تیم در طول فصل از دلایل مضاعف هیجان انگیز بودن رقابتشان خواهد بود.

بروکلین این فرصت را دارد تا دو بازی اول را در زمین خودش برگزار کند و با برتری و پیشی گرفتن در سری، شرایط را جهت حضور در فینال شرق مهیا کند. اما طی سه مرتبه ای که تا بدینجا دو تیم در برابر هم قرار گرفته اند 2 برد سهم میلواکی باکس شده و شاید ذکر این نکته جالب باشد که بلا استثنا تیمی که میزبان بوده برنده‌ مسابقه بوده است.

 • بازی اول به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های بروکلین نتس و میلواکی باکس به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با برتری نتس با حساب 115-107 پایان یافت. این اولین بازی این سری بود که بروکلین موفق به پیروزی شد. جیمز هاردن در دقایق ابتدایی بازی از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و انتظار می رود بازی های بعدی این سری را از دست بدهد. در تیم بروکلین، 5 بازیکن موثر این تیم امتیازهایشان دو رقمی شد. کوین دورانت با 29 امتیاز و ده ریباند مرد اول میدان بود همچنین کایری اروینگ 25 امتیاز آورد. در سوی مقابل نیز یانیس آنتتوکومپو 34 و یازده ریباند ثبت کرد ولی نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

 • بازی دوم به صورت کامل

  اشتراک

  بروکلین که در بازی نخست هم بدون جیمز هاردن به پیروزی رسیده بود در این دیدار نیز با نتیجه 125 بر 86 میلواکی را از پیش رو برداشت. کوین دورانت 32 و کایری اروینگ 22 امتیاز برای بروکلین و یانیس آنتتوکمپو 18 امتیاز و 11 ریباند برای باکس داشتند.

 • بازی سوم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های بروکلین نتس و میلواکی باکس به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با برتری باکس با حساب 86-83 پایان یافت. این اولین بازی این سری بود که میلواکی باکس موفق به پیروزی شد. یانیس آنتتوکومپو با 33 امتیاز و 14 ریباند مرد اول میدان بود. در سوی مقابل کوین دورانت با 30 امتیاز و 11 ریباند و 5 پاس گل بهترین بازیکن تیمش بود ولی نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

 • بازی چهارم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های میلواکی باکس و بروکلین نتس به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با حساب 107-96‌به سود باکس پایان یافت. با این برد مهم، میلواکی به خوبی از بازیهای خانگی خود استفاده کرد و سری را به تساوی کشاند. اکنون سری 2-2 است. در این بازی یانیس آنتتوکومپو شب خوبی داشت و با 34 امتیاز و دوازده ریباند مرد اول میدان بود. نکته ویژه این بازی مصدومیت کایری اروینگ بود. در اواسط کوارتر دوم بازی بود که کایری اروینگ پس از اینکه توپ را وارد سبد حریف کرد، در هنگام فرود پس از برخورد به یانیس آنتتوکومپو مچ پایش پیچ خورد و پس از آن نتوانست به بازی ادامه دهد.

 • بازی پنجم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های بروکلین نتس و میلواکی باکس به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 114-108 به سود نتس پایان یافت. با این برد، نتس موفق شد سومین برد خود را کسب کند و سری اکنون 3-2 به سود این تیم است. در تیم بروکلین نتس، کوین دورانت در این بازی تاریخ ساز ظاهر شد. او در 48 دقیقه بازی برای تیمش 49 امتیاز، 17 ریباند و 10 اسیست ثبت کرد و عامل اصلی برد نتس در این بازی بود.

 • بازی ششم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های بروکلین نتس و میلواکی باکس به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 114-89 به سود باکس پایان یافت. با این برد، باکس موفق شد سومین برد خود را کسب کند و سری را به بازی سرنوشت ساز هفتم بکشاند.

 • بازی هفتم به صورت کامل

  اشتراک

  در چارچوب رقابت های پلی آف NBA تیم های میلواکی باکس و بروکلین نتس به مصاف هم رفتند که در پایان یک دیدار دیدنی و تاریخی این میلواکی بود که توانست با حساب 115-111 پیروزی را از آن خود کند. با این برد میلواکی موفق به کسب چهارمین پیروزی خود شد و توانست سری را در مجموع 4-3 پیروز شود و راهی فینال کنفرانس شرق شود.

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری

متاسفانه با مشکل سروری روبرو شدیم و در حال برطرف کردن آن هستیم. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم. کد تخفیف 20درصدی؛ autumn