تعمیرکاران ماشین رویایی
تعمیرکاران ماشین رویایی
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

تعمیرکاران ماشین رویایی

IMDB
7.7 از 10
100% پسندیدن
 • 18
  بالای 18 سال
 • کارگردان :

  مت ساندرسون

 • تعداد بازدید :

  119 بار

 • قسمت اول - فصل 1 تعمیرکاران ماشین رویایی

  اشتراک

  مشتری مارک همیشه رویای داشتن یک ضربه گیر کرومی روی ام جی بی را داشته است، اما تعمیرکاران شلدون نیکولز و پیتر هریوت باید راه های هوشمندانه ای برای تامین مالی این رویا پیدا کنند.

 • قسمت دوم - فصل 1 تعمیرکاران ماشین رویایی

  اشتراک

  برایان، مربی رانندگی، فیات 500 خود را تا زمانی که زنگ زد دوست داشت - حالا شلدون و پیتر باید یک ماشین رویایی با قیمت بیش از 10000 پوند بیابند تا پولی به دست آورند.

 • قسمت سوم - فصل 1 تعمیرکاران ماشین رویایی

  اشتراک

  پیتر یک تریموف Herald Convertible می‌خواهد، مانند همان چیزی که در اولین یادگیری رانندگی داشت. اما اکنون نادر است، آیا 9000 پوند برای پیدا کردن یک ماشین تریموف خوب کافی است؟

 • قسمت چهارم - فصل 1 تعمیرکاران ماشین رویایی

  اشتراک

  روپرت چون زندگی آنقدر کوتاه است، تصمیم گرفته رویای خود را برای داشتن یک موریس دنبال کند. آیا بودجه 13000 پوندی روپرت به مورد خوبی خواهد رسید؟

 • قسمت پنجم - فصل 1 تعمیرکاران ماشین رویایی

  اشتراک

  اریک عاشق ماشین روباز است، و به یک ماشین اتوماتیک نیاز دارد، بنابراین شلدون و پیتر یک فولکس واگن گلف Cabriolet را پیشنهاد می‌کنند که ممکن است بودجه اریک را افزایش دهد.

 • قسمت ششم - فصل 1 تعمیرکاران ماشین رویایی

  نورمن از زمان تماشای مسابقه اتومبیلرانی تور بریتانیایی ولوو رویای داشتن یک Volvo 850R را در سر می پروراند، اما تعمیرکاران شلدون و پیتر می توانند برای تحقق بخشیدن به رویای نورمن تلاش کنند.

 • قسمت هفتم - فصل 1 تعمیرکاران ماشین رویایی

  جان از زمان تماشای رانندگی داستین هافمن در فیلم فارغ التحصیل، یک آلفارومئو اسپایدر می‌خواست و ...

 • قسمت هشتم - فصل 1 تعمیرکاران ماشین رویایی

  جیمز بودجه مناسبی برای یک ماشین سرگرم‌کننده دارد که بتواند با خانواده‌اش به اشتراک بگذارد، اما شلدون و پیتر باید راهی پیدا کنند تا بیتل کابریولت را به رویای او تبدیل کنند.

داستان مستند Dream Car Fixers

شلدون نیکولز و پیتر هریوت از زمان نوجوانی روی خودروهای کلاسیک کار می‌کردند، آن‌ها با استفاده از سال‌ها تجربه خود به پیدا کردن و تعمیر خودروهای کلاسیک مطابق با خواسته‌های مشتریان خود می‌پردازند.

با دنبال کردن کار مکانیک شلدون نیکولز و متخصص بدنه پیتر هریوت، این دو نفر مطابق با دستورالعمل و بودجه دقیق مشتری، به جستجوی یک خودروی مناسب و انجام تعمیرات مکانیکی مورد نیاز می‌پردازند.

سپس ماشین کلاسیک رویایی مشتری را تحویل می‌دهند و امیدوارند که بودجه کافی برای کسب یک سود کوچک از این کار باقی بماند.

از جمله خودروهای نمایش داده شده در اولین سری این برنامه، یک ام جی بی رودستر بود که صاحب آینده‌اش مدل سپر کرومی را مشخص کرده بود، یک فیات ۵۰۰ با رنگ داخلی و سقف خاص، و یک تریموف Herald Convertible که تا حد ممکن اورجینال بود، همچنین یک موریس Minor Traveller، یک فولکس واگن گلف Cabriolet، یک ولوو 850R، یک آلفارومئو اسپایدر و یک فولگس واگن بیتل Cabriolet.

تاس بروکر از تیم سازنده های این سریال گفت:

“ما از داشتن مستند تعمیرکاران ماشین رویایی بسیار خوشحالیم و عاشق کار با تیم بودیم. بی‌صبرانه منتظریم ببینیم شلدون و پیتر روی چه خودروهایی کار خواهند کرد و شاهد این باشیم که چگونه آرزوهای خودرویی مردم را محقق می‌کنند.”

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!