یو اف سی 302
یو اف سی 302
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

یو اف سی 302

IMDB
7.5 از 10
100% پسندیدن
  • 18
    بالای 18 سال
  • تعداد بازدید :

    458 بار

یو اف سی 302 UFC ؛ ماخاچف و پوریر

یو اف سی ۳۰۲ بین اسلام ماخاچف و داستین پوریر یک رویداد هنرهای رزمی ترکیبی است که توسط سازمان قهرمانی نهایی در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۲۴ / ۱٢ خرداد ۱۴۰۳ در مرکز پرودنشال، نیوجرسی، ایالات متحده برگزار خواهد شد.

جای تعجب نیست که ماخاچف در این مبارزه به عنوان محبوب قطعی وارد می‌شود.

حریف او، پوریر، پس از پیروزی چشمگیری بر بنوآ سن-دنیس وارد این مبارزه می‌شود، اما احساس می‌شود که فرصت او برای کسب عنوان قهرمانی در UFC 302 بیشتر به خاطر میراثش است تا فرم اخیرش (او از زمان دو پیروزی پیاپی‌اش بر کانر مک‌گرگور در سال 2021، دو برد و دو باخت دارد).

پوریر همچنین نامی است که انتظار می‌رود برای UFC فروش زیادی داشته باشد، بیشتر از آنکه چالشی واقعی برای قهرمان باشد.

شان استریکلند و پائولو کوستا

هم‌مبارزه‌ی اصلی یو اف سی 302 روی کاغذ جالب به نظر می‌رسد، اما ممکن است چیزی جز این باشد. شان استریکلند در چند سال گذشته توجه زیادی را به خود جلب کرده است، اما سبک مبارزه‌اش همچنان نسبتاً کسل‌کننده است.

پائولو کوستا قادر به ارائه‌ی یک مبارزه هیجان‌انگیز است، اما همیشه نمی‌توان انتظار داشت که در این مبارزات پیروز شود. هر دو نفر رویداد را در حاشیه مبارزه به یک نمایش تبدیل خواهند کرد.

با این حال، مسابقه واقعی ممکن است پنج راند از تلاش و ناکامی کوستا برای نفوذ به دفاع استریکلند باشد در حالی که استریکلند ضربات کوچک وارد می‌کند، اما هرگز به اندازه‌ای پیش نمی‌رود که بتواند کار را تمام کند.

اگر این اتفاق بیفتد، ما شاهد یک پیروزی تصمیمی برای استریکلند خواهیم بود و این دقیقاً همان چیزی است که کارشناسان نیز فکر می‌کنند اتفاق می‌افتد.

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!