رنه هیگیتا: راه عقرب 2023
رنه هیگیتا: راه عقرب 2023
افزودن به علاقه مندی حذف از علاقه مندی

رنه هیگیتا: راه عقرب 2023

IMDB
6.7 از 10
67% پسندیدن
  • 17
    بالای 17 سال
  • کارگردان :

    لوییز آرا

  • تعداد بازدید :

    332 بار

داستان مستند 2023 Higuita: The Way of the Scorpion

از بسیاری جهات، رنه هیگیتا از دروازه بان های فوتبال زمان خود جلوتر بود. این روزها انتظار می رود اکثر دروازه بان های برتر باشگاه های بزرگ در سراسر اروپا از محوطه خود بیرون بیایند و تعامل بیشتری با بازی داشته باشند.

اما در زمانی که هیگویتا بازی می کرد، یکی از معدود افرادی بود که در واقع نقش “سوییپر کیپر” را ایفا کرد. جدیدترین مستند نتفلیکس، Higuita: The Way of the Scorpion، داستان یکی از بهترین دروازه بان های تاریخ را روایت می کند.

این دقیقاً روایت ساده‌ای نیست و مستند این سبک را برای فیلم اتخاذ می‌کند، زیرا برای بحث در مورد کریر رنه هیگیتا با افرادی که او را بهتر می‌شناختند، به این سو و آن سو می‌رود.

این مستند نجات دختری از چنگال آدم ربایان و دوران عجیب هیگیتا در زندان را به تصویر می کشد. واضح است که کلمبیایی ها او را به خاطر همین شیطنت ها در داخل و خارج از زمین دوست داشتند.

هیگیتا پیوندهایی با پابلو اسکوبار داشت که تهدیدی برای از بین بردن کریر موفق فوتبال او بود. او با سلطان معروف مواد مخدر دوست بود و همین موضوع باعث شد تا مشکلات زیادی برای او در خارج از زمین به وجود بیاید. پلیس او را تعقیب کرد و به او این انتخاب داده شد که در ازای آزادی اسکوبار به پلیس بگوید کجاست.

این مستند ترکیبی جذاب از مشخصات فوتبالی و عناصر جنایی واقعی است که تماشای آن لذت بخش خواهد بود. تمرکز بیشتر روی ماجرای آدم ربایی جالب بود، اما حرفه فوتبالی هیگیتا آنقدر چشمگیر بود که باید در کانون توجه قرار می گرفت.

به طور خلاصه، مستند کمی به همه چیز می پردازد، اما هرگز خسته کننده نیست و برای طرفداران فوتبال و هواداران غیر فوتبالی که مجذوب یک مرد جذاب هستند، هرگز خسته کننده نیست.

0 دیدگاه
خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!