ورود / ثبت نام
لس آنجلس لیکرز – فینیکس سانز (مرحله اول پلی آف 2021)
کد 1193

لس آنجلس لیکرز – فینیکس سانز (مرحله اول پلی آف 2021)

خلاصه داستان :

سانز (21-51 در فصل عادی) از بهترین های لیگ و سورپرایز بزرگ فصل بود. چرا که هم به 11 سال عدم حضور در پلی آف پایان داد و هم رکورد دوم درصد برد در کنفرانسش را کسب کرد. بیشتر موفقیت های تیم را می توان به حضور قدرتمند کریس پال مرتبط دانست. او که در […]

ادامه متن
 • 13
  مناسب برای افراد 13 سال به بالا
 • زمان انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۰
 • 534 مشاهده
 • ژانر : مسابقات
 • محصول : آمریکا - 2021
 • تعداد دیدگاه : بدون دیدگاه
 • گزارش خرابی قسمت ها

سانز (21-51 در فصل عادی) از بهترین های لیگ و سورپرایز بزرگ فصل بود. چرا که هم به 11 سال عدم حضور در پلی آف پایان داد و هم رکورد دوم درصد برد در کنفرانسش را کسب کرد. بیشتر موفقیت های تیم را می توان به حضور قدرتمند کریس پال مرتبط دانست. او که در 70 از 72 بازی ممکن حضور داشت، بطور میانگین 16.4 امتیاز و 8.9 اسیست را ثبت کرد. اما عملکرد سایر بازیکنان اصلی مانند دوین بوکر، دی اندره ایتن و حتی میکل بریجز را نمی توان دست کم گرفت.

لیکرز (30-42 در فصل عادی) دفاع از عنوان قهرمانی خود را با پیروزی چهارشنبه شب مقابل گلدن استیت واریرز در پلی این استارت زد. هر چند لیکرزی ها با وجود درصد برد برابر با دالاس موریکس و پورتلند تریل بلیزرز در رده ی هفتم و پایین تر از آن ها قرار گرفتند اما در بازه های زمانی نسبتا طولانی به دلیل مصدومیت از همراهی دو فوق ستاره ی خود یعنی لبران جیمز و انتونی دیویس محروم بودند. زمانیکه همه ی بازیکنان لیکرز باشند و مصدومی نداشته باشد بدون شک یکی از برترین های کنفرانس غرب است. لیکرز رکورد 15-21 خارج از خانه را دارد و این می تواند برایش یک مزیت بزرگ در آستانه بازی اول سری باشد.

 • بازی اول به صورت کامل

  اشتراک

  در پایان یک دیدار زیبا این تیم فینیکس بود که توانست با حساب 99-90 پیروزی را از آن خود کند. این اولین بازی از این سری بود که به میزبانی سانز برگزار شد و در پایان این تیم برنده شد. بازی با عملکرد بهتر سانز آغاز شد و در ابتدای بازی، نمایش درخشان دوین بوکر و دی اندره ایتن باعث پیش افتادن این تیم شد. نکته مشهود در این بازی عملکرد فوق العاده بد دفاعی لیکرز بود. این مسئله تا حد زیادی به فرانک ووگل و تیمش ضرر زد ضمن اینکه لبران جیمز و آنتونی دیویس اصلا شب خوبی را تجربه نکردند. دوین بوکر با کسب 34 امتیاز و هشت اسیست مرد اول میدان بود البته که نباید از نمایش درخشان ایتن گذشت. سنتر جوان و بلند قامت سانز در این بازی 21 امتیاز آورد و با شانزده ریباند خود، کار را برای ستارگان زیر حلقه لیکرز سخت کرد.

 • بازی دوم به صورت کامل

  اشتراک

  لیکرز که نمی خواست بار دیگر مغلوب سانز شود با نمایش درخشان لبران جیمز، آنتونی دیویس و اندره درامند توانست با نتیجه 109-102 پیروز شود و سری را به تساوی بکشاند.

 • بازی سوم به صورت کامل

  اشتراک

  بازی دیدنی لبران جیمز و آنتونی دیویس در کنار نمایش درخشان اندره درامند و سه امتیازی های وسلی متئوس باعث شد تا لیکرز با حساب 109-95 پیروزی را از آن خود کند. با این برد، لیکرز رسما سری را به سود خود برگرداند و اکنون 2-1 از سانز پیش است.

 • بازی چهارم به صورت کامل

  اشتراک

  در چهارمین دیدار سری تیم های لس آنجلس لیکرز و فینیکس سانز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با حساب 100-92 به سود سانز پایان یافت. با این برد، فینیکس موفق شد مزیت بازی خانگی خود را پس بگیرد و اکنون سری 2-2 تساوی است. در کوارتر دوم بازی آنتونی دیویس پس از برخورد به بازیکن سانز مصدوم شد و از شروع نیمه دوم اعلام شد که به بازی برنمی گردد. هنوز اطلاع دقیقی از میزان مصدومیت دیویس وجود ندارد. در این بازی، کریس پال با نمایش درخشان خود سانز را به پیروزی رساند. پوینت گارد با تجربه فینیکس در این بازی با هجده امتیاز و 9 اسیست سهم ویژه ای در پیروزی تیمش داشت.

 • بازی پنجم به صورت کامل

  اشتراک

  در بازی پنجم از سری، تیم های سانز و‌ لیکرز به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی با برتری 115-85 سانز پایان یافت. با این برد مهم، فینیکس سری را 3-2 به سود خود کرد و اکنون فقط یک برد تا حذف لس آنجلس لیکرز و صعود به دور بعد بازی ها فاصله دارد. لیکرز در این بازی بدترین نمایش خود در پلی آف امسال را داشت و غیبت آنتونی دیویس در ترکیب زردپوشان کاملا به چشم آمد. دوین بوکر در این بازی با 30 امتیاز مرد اول میدان بود و پیروزی را برای تیمش به ارمغان آورد. در سوی مقابل لبران جیمز که بسیار تنها به نظر می رسید 24 امتیاز آورد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

 • بازی ششم به صورت کامل

  اشتراک

  در بازی ششم سری، تیمهای فینیکس سانز و لس آنجلس لیکرز به مصاف هم رفتند که در پایان این مسابقه با حساب 113-100 به سود سانز پایان یافت. با این برد بزرگ، فینیکس به برد چهارم خود رسید و برنده این سری بزرگ با نتیجه 4-2 شد. فینیکس سانز رقیب دنور ناگتس در راند بعدی است. در این بازی ، دوین بوکر مرد اول میدان بود. بوکر با 47 امتیاز و یازده امتیاز می توان گفت به تنهایی نسخه لیکرز و پادشاه را پیچید. در سوی مقابل نیز لبران جیمز با 29 امتیاز، 9 ریباند و 7 اسیست بهترین آمار در میان هم تیمی هایش را داشت اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

فیلم های پیشنهادی

خرید اشتراک ویژهفیلم های ویژه ما را مشاهده کنید!
صفحه اصلی
دسته بندی
پنل کاربری

متاسفانه با مشکل سروری روبرو شدیم و در حال برطرف کردن آن هستیم. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم. کد تخفیف 20درصدی؛ autumn